O nás

Vítejte !

Navrhujeme, stavíme a testujeme naše výrobky v nejnáročnějších podmínkách tak, abychom si získali a udrželi důvěru rybářů v mnoha zemích. Jsme vždy otevřeni pro dialog s našími zákazníky a jejich názor je nezbytný a důležitá pro náš vývoj. 

Firma „Volzhanka“ - zahájila jako první v Rusku v roce 1989 sériovou výrobu prutů a do dneška je špičkou na domácím trhu. 

Spolehlivost, kvalita, velký výběr a přijatelné ceny - to je filozofie firmy VOLZHANKA

«Volzhanka»  je už téměř čtvrt století u mnohých rybářů a velkoobchodních společností synonymem spolehlivého, "pracovitého" a cenově dostupného vybavení, které vyvíjí a dodává do mnoha regionů země a zahraničí Technologické centrum PPM.  

Obchodní jméno Volzhanka  bylo v roce 2011 zaregistrována za hranicemi Ruska. Rybáři Skandinávie, České republiky, Gruzie, Běloruska, Ukrajiny a Kazachstánu.

Pruty Volzhanka si právem zasloužili své místo v pouzdrech a tubusech množství rybářů celého Ruska. Jsou to skutečně národní pruty ze kterých si i milovník rybolovu, i rybářský závodník vybere přesně to, co mu bude dobře sloužit mnoho let. 

Pruty Feeder Volzhanka ocenili amatérští rybáři, ale i nejlepší sportovci. Široká série, kterou PPM vyvinulo v rámci programu "feederizácie" země, sestává z různorodých modelů, které jsou určeny pro všechny podmínky rybolovu. 

Navijáky Volzhanka  se vžili jako spolehlivé a na údržbu nenáročné, schopné kdykoliv splnit úkoly, které jsou jim kladeny. Z neustále obnovovaných modelových řad si rybář bez problémů vybere naviják pro jakýkoliv způsob a druh lovu, včetně mořské rybačky. 

Pruty na přívlač Volzhanka : vzhledem k rostoucí popularitu tohoto druhu lovu, jsou podstatnou částí sortimentu naší produkce. Předvedli se v tom nejlepším světle a to nejen v rámci naší země, ale i daleko v zahraničí. 

Pod značkou Volzhanka  dodává PPM na trh velký sortiment kvalitních japonských háčků, bižutúrie a tradičně žádaných plováků ve výhradně dostupném cenovém rozmezí. 

Vrták na led NERO  se stal od roku 2011 dalším brandem VOLZHANKY. Vysoké užitné vlastnosti a způsob skvěle zvládnout led jakékoliv tloušťce měly za následek obrovský nárůst jeho popularity u milovníků zimního rybolovu. Široká řada vrtáků «Nero » včetně teleskopického modelu umožňuje vybrat rybáři skutečně nenahraditelného a spolehlivého pomocníka. 

Obrovským hitem se mezi zimními rybáři staly kvalitní nože pro vrtáky Nero , které jsou kromě vlastních kvalit, schopné po umístění na jakýkoli jiný vrták domácí výroby, dodat mu, jak se říká "druhý dech.